Google Hangouts HD Oluyor

Google Hangouts HD Oluyor

Uzakta olan arkadaşlarınız ve aile fertlerinizle videolu sohbetler gerçekleştirmek için pratik, kullanışlı ve aynı zamanda kaliteli bir çözüm yolu arıyorsanız hiç meraklanmayın, çünkü Google'ın sizin için yeni haberleri var. Bugünden itibaren Google tarafından Hangouts üzerine getirilen yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar bundan sonra full HD kalitesinde görüntülü sohbetler gerçekleştirebilecekler.

Google tarafında Hangouts'tan sorumlu olan kişi Chee Chew'in Google+ hesabında paylaştığına göre yeni güncelleme yavaş yavaş dağıtılmaya başlandı ve her kullanıcı aynı anda bu hizmetten yararlanamayacak. Hemen olmasa bile güncelleme sonrasında Hangouts ile full HD kalitesinde görüntülü sohbetler yapabilecek olmamız gerçekten heyecan verici.

Google konuyla ilgili "Yüksek çözünürlüklü HD kalitesinde Hangout'larla ailenize ve sevdiklerinize bağlanın! Yavaş yavaş dağıtılmaya başlayan güncelleme sayesinde Hangouts bundan böyle HD kalitesinde olacak ve önümüzdeki birkaç hafta içerisinde tüm masaüstü kullanıcılar HD Hangouts ile tanışabilecek. HD Hangouts'tan yararlanabilmek için HD uyumlu web kameranız, daha yüksek bağlantı hızı ve doğal olarak daha çok işlem gücüne ihtiyaç duyacaksınız. Eğer bilgisayarınız ve bağlantınız uygunsa, görüntülü konuşmarınızı HD kalitesine yükseltebilirsiniz." açıklamasına yer verdi.

Diğer bir yandan full HD kalitede video görüntüleme ve gönderme özellikleri de kullanıcılara sunan Hangouts için ekranın üst bölümünde yer alan sürüklenebilir bar sayesinde kalite ayarlama gerçekten çok kullanışlı bir özellik olarak dikkat çekiyor. Sonuç olarak günümüzde her kullanıcının yüksek bağlantı hızına sahip olmadığını düşündüğümüz zaman bu tarz bir özellik oldukça işlevsel hale geliyor.

Günden güne popülerliğini ve kullanıcılara sunduğu özellikleri arttırmaya devam eden Hangouts eminim ki yakın zamanda Skype gibi görüntülü sohbet uygulamalarının yerini almaya başlayacaktır.

En İyi Android Oyunları

YORUMLAR