Google'ın Hafif E-Posta Uygulaması Gmail GO'yu Deneyin!

Google'ın Düşük Boyuta Sahip Mail Uygulaması Gmail GO'yu Deneyin!

Android işletim sistemine sahip her kullanıcının mutlaka bir adet Gmail hesabı bulunuyor. Bu hesabınızla birlikte Google Play'de yer alan uygulamaları indirebiliyor ve diğer tüm Google servislerini kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Gmail hesabınız sayesinde günlük e-postalarınızı da hızlı bir şekilde gönderebiliyorsunuz. Milyonlarca kişinin kullandığı Gmail uygulaması yenilendi ve mağazada bir kardeş uygulama sahibi oldu.

Google bir süredir kendi servislerine ait olan mobil uygulamaları daha az kaynak tüketir hale getirmek için çalışıyor. Bu çalışmalarının sonucunda uygulamalar daha az boyuta sahip olacak ve daha hızlı çalışacak. Bir süre önce Youtube GO'yu tüm ülkeler için aktif hale getiren Google, şimdi de Gmail GO uygulamasını kullanıcıları için yayınladı. Bu uygulama sayesinde elektronik postalarınızı hızlı bir şekilde görebiliyor ve kategorilendirme özelliği sayesinde saklayabiliyorsunuz. Gmail GO uygulaması sadece gmail uzantılı mailleri değil diğer şirketlere ait olan e-posta adreslerini destekliyor.

Gmail GO servisi hızlı olması sayesinde daha az veri tüketir hale getirildi. E-posta işlemlerinizi yaparken mobil veriniz üzerinden fazla data harcanmıyor. Gmail'in basit hali diyebileceğimiz Gmail GO, Android 8.1 Oreo sürümü için geliştirilmiş olsa da diğer Android sürümüne sahip cihazlar üzerinden de kullanılabiliyor.

Gmail GO uygulamasını denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

YORUMLAR