Google Keep'e Çizim Desteği Geldi

Google Keep'e Çizim Desteği Geldi

Google’ın not alma uygulaması Keep, hem Android hem de iOS platformunda kullanılan başarılı bir uygulama. Çıktığı günden beri pek çok iyileştirme yapılan uygulamaya şimdi de çizim desteği de eklendi.

Google Keep uygulaması; not alma, liste hazırlama, fotoğraf ve ses kaydı ekleme gibi özelliklerle oldukça sevilen not alma uygulamalarından biri. Notları paylaşma imkanı da sunan uygulama, 2013 yılında piyasaya çıkmıştı ve çok beğenilmişti. Yayınlanan güncelleme ile notlarımıza çizim ekleme özelliğine de kavuşan Google Keep uygulamasını Stylus kaleme sahip olan akıllı telefon kullanıcıları çok sevecek gibi görünüyor.

Şimdilik sadece Android platformuna gelen güncellemeyle birlikte kullanılabilen özellikten Samsung Galaxy Note serisi kullanıcıları tam anlamıyla faydalanacak diyebiliriz. Çizim ekleme seçeneğine tıkladıktan sonra ekranın alt kısmından kalem çeşitleri, boyut ve renk seçeneklerini de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca; galeriden eklediğiniz ya da çektiğiniz fotoğraflar üzerine de not alabilmeniz mümkün.Google Keep ile Aileniz ve Arkadaşlarınızla Not Paylaşın

YORUMLAR