Google LG Nexus 5'in (2015) Gerçek Görüntüsü İnternete Sızdırıldı

Google LG Nexus 5'in (2015) Gerçek Görüntüsü İnternete Sızdırıldı

Sonunda Google LG Nexus 5’e (2015) ait gerçek bir görüntü internete sızdırıldı. Bu görüntüler LG Nexus 5 (2015) hakkındaki merakı giderebilir.

Bugüne kadar tasarı, 3D çizim ve konsept olarak internete sızan Google Nexus 5 (2015) görüntüleri sonunda gerçek bir fotoğrafla desteklendi. Sızan fotoğraf cihazın büyüklüğü ve arka kapağı hakkında detaylı bir fikir verebiliyor. Sızan resimde görülen telefonun arkasında yazan “satılık değildir” ibaresi de bunun gerçek bir LG Nexus 5 (2015) olduğunu kanıtlıyor.

Sızan resmin daha önce sızdırılan 3D tasarım taslaklarından çok farkı yok. Biz de bu haberi LG Nexus 5 (2015) Büyük Olasılıkla Bu Cihaz Olacak başlığı altında paylaşmıştık. Telefonun arka kapağında görüntülenen parmak izi sensörü de daha önce sızan görüntüleri destekliyor. Ancak resmi paylaşan kaynak, yukarıdaki resimden başka bir görüntüyü de paylaşmamaya özen gösterdi. Twitter üzerinden paylaşın bu resim hemen ilgi çekti. Daha fazla resim talep eden Twitter kullanıcıları ise maalesef bu istediklerine kavuşamadılar.

LG Nexus 5 Hakkında Çelişkili Haberler Geliyor

Huawei Nexus 5 2015'in Videosu İnternete Düştü

Nexus 5 (2015) ve Android M Birlikte Çıkacaklar

YORUMLAR