Google, Oreo Heykelinin Nasıl Yapıldığını Paylaştı

Google, Oreo Heykelinin Nasıl Yapıldığını Paylaştı

Google yeni bir Android sürümünü tanıttığı zaman, yeni sürüm için hazırlattığı heykelle bile dikkat çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde resmi Android YouTube kanalı, Google'ın ABD'de yapılan ve şirkete kondurulan Oreo heykelinin nasıl yapıldığını gösteren bir video paylaştı.

Oreo heykeli bir süper kahraman gibi tasarlanmış. Oreo kalkanı ve peleriniyle süper kahramana benzetilen heykelin, ayrıca uzaktan kumanda yardımıyla çeşitli bölgeleri hareket ediyor. Profesyonel bir ekip tarafından ofis ortamında yapılan heykelin malzemelerinin yapımında; değirmenler, matkaplar, lehim demirleri, püskürtme tabancaları ve diğer elektrikli el aletleri kullanılmış. Ayrıca gerçeğine benzemesi için Oreo bisküvisinin kullanıldığını da görebiliyoruz.

Oreo heykeli gerçekten başarılı ve şık bir tasarıma sahip. Ancak bazı kaynaklar, tanıtım tarihinde Oreo heykelinin lansman alanında olması gerektiğini savunuyor. Çünkü izleyenler daha önce bu maskotu görmemişti. Tanıtım sırasında Oreo heykelinin tanıtım bölgesinde olmamasının Google'ın bir hatası olduğu düşünülüyor.

Hangi Cihazlar Ne Zaman Android Oreo Alacaklar?

HTC, Üç Akıllı Telefon Modelinin Android Oreo Alacağını Açıkladı

YORUMLAR