Google Pixel 2'ye Ait Olduğu İddia Edilen Bir Görsel Sızdırıldı

Google Pixel 2'ye Ait Olduğu İddia Edilen Bir Görsel Sızdırıldı

Google bu yıl için Pixel serisi akıllı telefonunun bir yenisini yani Pixel 2'yi geliştiriyor. Firma henüz resmi tanıtımını yapmadı fakat Pixel 2'ye ait olduğu iddia edilen bir görüntü daha bugün itibariyle sızdırıldı.

Fakat bu sızıntı görüntü kimseyi heyecanlandırmadı. Çünkü aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi akıllı telefon diğer rakiplerinde bulunan birçok özellikten mahrum görünüyor. İlk olarak bu akıllı telefonun Google Pixel yani ilk modele göre pek farklı görünmemesi telefonu merakla bekleyenler için bir hayal kırıklığı olarak nitelendirilebilir.

Ayrıca daha ince ve estetik bir ekran çerçevesi, arkada çift kamera gibi özelliklerin de hiçbirisi bu sızıntı görselde görünmüyor. Ekim ayı civarında resmi olarak tanıtılmasını beklediğimiz Google Pixel 2 eğer gerçekten böyle piyasaya çıkacak olursa işi oldukça zor görünüyor. Çünkü rakipleri arasında Infinity Display adlı keskin görüntü veren ve şık tasarımlı ekrana sahip Galaxy S8, çerçevesiz ve etkileyici bir ekrana sahip iPhone 8 gibi modeller yer alıyor. 

Google Pixel 2 Konsept Videosu Açığa Çıktı!

Google Pixel XL 2 (2017) Sızdırıldı!

YORUMLAR