Google Pixel 4'ün Özellikleri Sızdırıldı

Kısa bir süre sonra tanıtılması beklenmekte olan Google'ın yeni akıllı telefon modeli olan Google Pixel 4'ün özellikleri sızdırıldı. Sizler için bu haberimiz içerisinde Google Pixel 4'ün sızdırılan teknik özelliklerini bir araya getirdik.

Google Pixel 4, 6GB RAM'e Sahip Olabilir

Google, hatırlarsınız ki geçtiğimiz günlerde Google Pixel 4'ün yüz tanıma teknolojisi ile geleceğini açıklamıştı. Google Pixel hayranları açısından bu özelliğin oldukça sevindirici olacağını söyleyebiliriz. Bugün ise yabancı kaynaklar cihazın 6GB RAM ve 90Hz AMOLED ekran ile geleceğini söyledi.

Google Pixel 4, 2.800mAh batarya ile gelebilir. Google Pixel 4 ve Pixel 4XL'ın 6 GB RAM ve 64GB / 128GB dahili depolama alanı ile geleceğine kesin gözüyle bakılmakta. Her iki cihazda da Snapdragon 855 yonga seti ve stereo hoparlörler bulunacağı bilgisi sızdırıldı.

Google Pixel 4'ün arka tarafındaki ana kameranın 12MP olacağı telefoto lensin ise 16MP çözünürlüğünde olacağı konuşulmakta. Google sızıntıya göre, Pixel 4 için ayrıca bir kamera aksesuarı geliştiriyor. Bu kamera aksesuarı hakkında resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Google Pixel 4 Ne Zaman Tanıtılacak?

Google Pixel 4'ün ekim ayında yapılacak olan lansman ile tanıtılması beklenmekte. Gelecek günlerde ortaya çıkacak olan Google Pixel 4 hakkındaki tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!