Google Play Music Servisi, Ücretsiz Hizmet Süresini Uzattı

Google Play Music Servisi, Ücretsiz Hizmet Süresini Uzattı

Yeni üye olan kullanıcılara 90 gün hediye eden Google Play Music servisi, ücretsiz abonelik süresini 120 güne çıkardı. Böylece Google Play Music kullanmak isteyenler 4 ay boyunca, bir kuruş ödemeden keyifle müzik dinleyecekler.

Bu süre içinde ücret vermek istemeyen kullanıcılar, maalesef reklam dinlemek zorunda kalacaklar, ancak reklam görmek istemeyen kullanıcılar, 120 günlük bu süreyi beklemek zorunda kalmadan hemen ayda 9,99 dolar karşılığında abone olabilecekler. Öte yandan, reklam dinlemek istemeyenler yaklaşık 35 milyon parçaya ulaşırken, 120 günlük ücretsiz kategoriyi seçenler sadece 50 bin kadar şarkıya ulaşabilecek.

Bunun yanı sıra aile hesabı açmak isteyen kullanıcılar, 14,99 dolara aile hesabı edinebiliyorlar. Her iki ücretli seçenek, YouTube'un reklamlarının olmadığı ya da geçiştirilebildiği Red aboneliğini de kapsıyor. 

Ancak, bir sıkıntımız var!

Maalesef Google'ın bu hizmeti her ne hikmetse, henüz ülkemizde servise sunulmadı, heyecanla bekliyoruz ki, alternatif bir servisle kulaklarımızın pası silinsin...

Google Music Yenilendi, Daha Sanatsal Bir Görünüme Büründü

YORUMLAR