Google Takvim Uygulaması Artık Daha Renkli

Google Takvim Uygulaması Artık Daha Renkli

Google I/O etkinlikleri sırasında Google Takvim Android uygulaması için birçok yeniliği kullanıcılarına sunan Google tarafında geliştirme işlemleri hız kesmeden devam ediyor. Öyle ki Android için geliştirilen Google Takvim uygulamasının yeni sürümüyle birlikte kullanıcılara yine yeni özellikler sunulmuş durumda.

Google'ın kendi blogu üzerinde yaptığı açıklamaya göre, Google Takvim Android uygulmasının yeni güncellemesiyle birlikte bir takım estetik güncelleştirmeler kullanıcıları bekliyor. Randevularınız için günü ve saati seçebileceğiniz yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve kullanıcıların bazı randevularını daha belirgin hale getirebilmek için kullanabilecekleri özel renklendirme seçeneği yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan yeni özellikler arasında yer alıyor.

Bunların dışında zaman dilimlerini seçmek için kullanılan arayüz üzerinde yapılan değişiklikler ve tekrar eden etkinlikler için kullanıcılara sunulan zamanlama özellikleri diğer kullanışlı yenilikler arasında gösterilebilir.

Google Takvim Android uygulamasının güncellenmiş yeni versiyonuna sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Google Takvim Android uygulaması üzerine yeni eklenen özelleştirilebilir renkler özelliğini kullanmak istiyorsanız, kullandığınız mobil cihazın Android versiyonunun 4.1 ve üzerini kullanıyor olması gerektiğini unutmayınız.

Gmail'ın Yeni Gelen Kutusuyla Tanışın

YORUMLAR