Google WiFi ile Kablosuz Ağ Sinyal Sorunu Çözülüyor

Google WiFi ile Kablosuz Ağ Sinyal Sorunu Çözülüyor

Google, San Francisco’da düzenlediği Google Pixel etkinliğinde ev kullanıcılarının en büyük sorunlarından birini çözen bir ürünle karşımıza çıktı. Google WiFi adını taşıyan yönlendirici evin tüm odalarında hızlı sinyal alımına olanak veriyor.

Evde internet kullanımında sorun yaratan sinyalin sadece modemin bulunduğu odada güçlü olması, diğer odalarda aynı seviyede olmamasına çözüm üreten bir kablosuz ağ sistemi olarak karşımıza çıkan Google WiFi, TP-LINK ve ASUS ortaklığıyla geçtiğimiz sene duyurulan OnHub’ın tasarımsal olarak iyileştirilmiş, daha basit kullanılabilir hale getirilmiş sürümü.

Google WiFi Özellikleri:

Her odada her cihaza hızlı sinyal vermek için tasarlanan bağlı WiFi sistemi olan Google WiFi, tüm odalar için ayrı bağlantı noktaları eklemeye izin veriyor. Google WiFi noktaları birbirine bağlanarak her odaya güçlü ağ sinyali ulaşması sağlanıyor. Ağ Asistanı teknoloji sayesinde de cihazınız için en uygun kanal ve WiFi bandı otomatik olarak ayarlanıyor. Modeminizde hiçbir ayar yapmadan en hızlı kablosuz ağa erişmiş oluyorsunuz.

Google WiFi Fiyatı ve Çıkış Tarihi:

Bağlı cihazları harcadıkları bant genişliğiyle birlikte gösteren iOS ve Android uyumlu yardımcı uygulamaya sahip Google WiFi, Kasım ayında 129 dolar fiyat etiketiyle Amerika’da satışa sunulacak.

Google Pixel Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Pixel XL Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR