Google, Yeni Motorola Akıllı Telefon İçin Hazırlık İçinde

Google, Yeni Motorola Akıllı Telefon İçin Hazırlık İçinde

Motorola, 1 yılı aşkın bir süredir Google’ın işinin bir parçası olmuş durumda ve Google, şimdi yeni bir akıllı telefon çıkarmaya niyetli.

Internet devi Google, dün geçen yılın dördüncü çeyreğine ait finansal sonuçları açıkladı ve CEO Larry Page, Motorola’dan kazançlı günleri beklemek için hala erken olduğunu yineledi.

Görünen o ki şirket, raflara henüz sıralanacak olan 12-18 aylık ürün hattının mirasına kondu ve Google’ın üreteceği ilk akıllı telefonlar için biraz daha beklemek gerekecek. Bununla birlikte, cihazların resmi olarak üretiminden önceki sürenin çok uzun sürmemesi gerekiyor ve bu yılın ortasına doğru çok sayıda Android meraklısı mutlu olabilir.

BGR’ye göre, Google CEO’su Motorola akıllı telefonların geleceğine yönelik; batarya ömrü yönetimi, performans ve süreklilik konularını konuşarak imalarda bulunuyor ve beklentilerin neler olduğunu araştırıyor.

Kullanıcılar her geçen gün akıllı telefonlarına ve diğer akıllı telefonlara günlük yaşamlarında daha fazla güveniyor ve Google, işte bu gerçekten yararlanarak bir fırsat yakalamaya çalışıyor. Larry Page’ten şu cümleleri okuyoruz: “Motorola’daki CEO’muz Dennis, iyi bir takım oluşturdu ve onlar işte bu fırsatlar üzerinde çalışıyorlar. Bunlar hala ilk günler, fakat ben onların yürütme hızı ve ürün geliştirme aşamasın yaklaşmış olmalarından ötürü,  yenilikçi bir yol konusunda heyecanlıyım. “

Son zamanlardaki raporlar gösteriyor ki, Google ve Motorola, Mayıs ayında Google I/O’da resmi olarak tanıtılması düşünülen ve Temmuz ayının başlarında satışa sunulması beklenen Motorola X adlı bir süper telefon üzerinde çalışmakta. 

Merak Uyandıran Playstation 4 Oyunu

YORUMLAR