Google'da Fotoğraf Arayanlara Google Fotoğraflardan Albüm Sürprizi

Google'da Fotoğraf Arayanlara Google Fotoğraflardan Albüm Sürprizi

Google, yaptığı ani güncelleme ile yakın zaman sonra aramalara yeni özellikler ekleyecek. Eklenecek özellikler arasında en dikkat çekici olanı da Google Fotoğrafların artık aramalar da albümler göstermeye başlayacak olması.

Yakın zaman sonra yapılacak güncellemeyle birlikte Google Fotoğraflar bir takım yenilikler alacak. Bu yenilikler arasında arama sonuçlarında yapılacak değişimler de kendisine yer bulacak. 26 Ekim itibariyle sunucu tarafında yapılacak güncellemenin, üzerindne çok geçmeden kullanıcılara da sunulması bekleniyor. Böylece Fotoğraflar uygulamasınının kullanımının artması ve daha başarılı arama sonuçları göstermesi planlanıyor. 

Güncellemenin gelmesinin ardından Google Fotoğraflar kullanıcıları, uygulama içerisinde arama yaptıklarında, bir takım albümlerle karşılayacaklar. Bu albümler sabit aramalar için kullanılacak. Yani uygulama içerisinde "köpek" yazarsanız, içerisinde onlarca köpek fotoğrafı olan albümler karşınıza çıkacak. Bu özelliğin yanı sıra Google, uygulama içerisinde oluşturduğunuz albümleri daha kolay görüntülemenizi sağlayacak performans iyileştirmeleri yapacak. Tüm bunlarla birlikte uygulamanın içerisinde bulunan fotoğraf kırpma özelliğinin yanı sıra fotoğraflar arasında geçişler de daha iyi bir hale gelecek.

Google, Play Store’daki Uygulamalara Yeni Kurallar Getirdi

Google Play Store'a Yeni Kategoriler Geliyor

Google Play Sonunda Uygulama ve Oyun Listelerini Ayırdı

YORUMLAR