Google’ın Pixel ve Pixel XL Telefonlarının Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın Pixel ve Pixel XL Telefonlarının Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dedikodulara göre Google çok yakın bir zaman içinde bağımsız olarak üreteceği Pixel ve Pixel XL akıllı cihazlara yoğunlaşarak Nexus markasından vazgeçecek.

Bu yıl HTC’nin Google için üreteceği Sailfish ve Marlin isimli iki cihaz olduğunu biliyoruz. Ancak Google daha ileriye bakarak, büyük olasılıkla önümüzdeki yıldan itibaren, Nexus markasını bir kenara bırakarak Pixel ve Pixel XL iki yeni orta ve üst sınıf cihaz üretmeye odaklanacak. Dedikodular bu konuda oldukça çeşitli. Çünkü bazı kaynaklar Sailfish ve Marlin isimlerinin kuvvetli bir olasılıkla isimlerinin Pixel ve Pixel XL olarak değiştirileceğini de ön görüyorlar.

Bu değişikliğin önemli sebeplerinden biri olarak da Google’ın hali hazırda Pixel C tablet ve Chromebook üretim bandını destekleyecek iki yeni akıllı telefonu, bu isim altında pazarlama açısından şanslı görüyor olması. Android Police ve Ubergizmo’nun farklı kaynaklardan derlediği haberlere göre, çok yakın bir zamanda Google bu değişikliği uygulamış olacak. Tasarım ve teknolojik özellikler olarak Nexus serisinden çok da farkı olmayacağı düşünülen Pixel ve Pixel XL telefonlar hakkında çok kesin bilgiler henüz yok.

Google Pixel ve Pixel XL Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Google’ın yeni Pixel ve Piksel XL telefonlarını tanıtacağı tarihin 4 Ekim olabileceği de konuşuluyor. Ancak cihazların fiyat etiketleri ve teknik özellikleri ile ilgili kesin bir bilgi henüz yok. 

HTC Nexus 2016 Marlin Kullanıcı Arayüzü Sürprizlerle Dolu

HTC Nexus Marlin'in Render Görüntüleri Sızdırıldı

Google ve HTC Ortalığıyla Geliştirilen Nexus Sailfish Görüntüleri Sızdı

YORUMLAR