Haftanın Android Oyunu: Super Party Sports: Football

Haftanın Android Oyunu: Super Party Sports: Football

Bu hafta dikkatimizi çeken Almanya çıkışlı HandyGames'in mutfağından çıkan Super Party Sports: Football, sıradan futbol oyunlarından oldukça farklı bir oyun keyfi sunuyor. 90'lı yılların Worms serisiyle benzerlik gösteren oyun yapısında her bölüm değişen karmakarışık harita tasarımları içersinde rakip oyuncuları alt etmeniz gerekiyor.

Etrafa karışık halde dizili olan oyuncuları çekeceğiniz şutlarla parçalara ayırdıktan sonra amacınız kaleciyi de içeriye sokmak suretiyle esaslı bir gol atmak. Bölümü bitirdiğiniz süreye göre puanlandırıldığınız bu oyunda Angry Birds benzeri 3 aşamalı bir ödüllendirme sistemi var. 3 yıldız olarak bildiğimiz şey bu oyunda üç kupa olarak sergilenmiş. Oyunun göz önüne gelen tek dezavantajı Türk Milli Takımının olmaması ancak seçtiğiniz takım ile birlikte sonradan satın alabildiğiniz formalar ve kostümler sahip olduğunuz takımı dilediğiniz gibi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Android için Super Party Sports: Football indirmek istiyorsanız hemen altta yer alan butona tıklayabilirsiniz.

İddialı bir çıkış yapan Super Party Sports: Football, sadece Android kullanıcılarına yönelik olmadığını göstermek istercesine tam tamına 4 farklı platformda çıktı. iOS, Windows Phone ve Windows 8 versiyonlarının bağlantılarına da aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR