Hangi iPhone 7’nin Çift Kameralı Olacağı Kesinleşti Gibi

Hangi iPhone 7’nin Çift Kameralı Olacağı Kesinleşti Gibi

iPhone 7 hakkında sızan tüm dedikoduların analizi yapıldığında karşımıza 3 adet cihazın çıkacağını kestirebiliyoruz. iPhone 6s’den farkının olmayacağını da anlayabildiğimiz bu cihazlardan birinde dual kamera olacak ama hangisinde çok da kesin bilmiyorduk. Şimdi bu konu biraz daha netleşmiş durumda.

Her sene bir iPhone modelinin interneti esir almasına alıştık. Bir gün bile yeni iPhone’dan bir haber çıkması kendimizi eksik hissediyoruz. Bu sene de biliyoruz ki iPhone 7 radikal değişiklik ve yenilik adına ufak tefek makyajları abartacak ve ger sene yaptığı gibi yeni cihazını pazarlayacak. Zaten pazarda kan kaybeden tüm cep telefonu üreticilerinin yaptığı gibi, sızıntı ve dedikodularla pazara potansiyel pompalamaya çalışmak artık dev üreticiler için artık bir gelenek oldu.

3 farklı modelle gelmesi beklenen iPhone 7’nin bu cihaz setinde bir adet dual kameralı telefon bulunduracağı ve bu modelin iPhone 7Pro olacağı artık bir dedikodu olmaktan çıktı. Çünkü aşağıda da gördüğünüz gibi iPhone 7 modellerinin hepsinin ipliği pazara çıktı. iPhone 7 Pro’nun çift kamerasının var olan tüm iPhone kameralarından çok daha iyi özelliklere sahip olacağını düşünebiliriz. Ancak bunu tecrübe edebilir miyiz, paramız yeter mi? Bilmiyoruz.

iPhone 7 Renk Seçenekleri Belli Oldu

iPhone 7'de Kulaklık Girişi Olmayacak

iPhone 7 Tasarımını Fena Trollediler

YORUMLAR