HBO, Korsan Game of Thrones İndirenlere Uyarı Mektubu Gönderdi

HBO, Korsan Game of Thrones İndirenlere Uyarı Mektubu Gönderdi

Evet, yanlış okumadınız. Game of Thrones’un yapımcısı TV kanalı HBO dizinin ilk 5 bölümünü torrent sitelerinden indirenlere ağır bir mektup yazdı.

HBO tüm internet aleminin adresine elbette sahip olmadığı için bu mesajı önemli torrent ve bedava film - dizi izleten web sitelerine gönderdi. HBO, Game of Thrones indirenlere ya da korsan izlemek isteyenlere de bu şekilde ulaşacağını düşünüyor. Bu arada dizinin torrent sitelerinde yayın zamanı gelmediği için henüz mektubu kimse görmedi.

Game of Thrones indirenlerin hepsini şikayet etmek ya da hakkında dava açmak belki şu aşamada HBO için mümkün değil. Ancak diziyi indirenler arasında hatırı sayılır derecede ABD vatandaşı olduğunu düşünürsek HBO ve FBI işbirliği ufukta gibi görünüyor.  

Game of Thrones dünyada en çok korsan olarak indirilen dizi olma özelliğini hala koruyor. Bu HBO için çok da övünülecek bir durum değil çünkü kanal milyonlarca dolar para kaybediyor. Bunun için sert önlemler alması da muhtemel görünüyor.

Son sezonun ilk 5 bölümünün internete sızmasıyla beraber ilk bir saatte 100 bin kişi tarafından korsan olarak indirilen dizinin bu meraklı ve Game of Thrones hayranı kitleye nasıl bir uyarı mektubu döşendiği de yakında ortaya çıkar. Biz de sizlerle paylaşırız.

Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

Korsanlar Tahtı Ele Geçirdiler, Game of Thrones'un İlk 4 Bölümü Sızdırıldı

Game of Thrones Mobil Oyunu Android ve iOS için Çıkış Yaptı!

YORUMLAR