Hey Samsung, Bize Marvel Avengers Serisi Galaxy S6 Yapsana!

Hey Samsung, Bize Marvel Avengers Serisi Galaxy S6 Yapsana!

Heyecanla beklenen Avengers: Age of Ultron sinemalara gelmeye hazırlanırken, Marvel Avengers fanları Samsung’u e-posta yağmuruna tuttular. Samsung Galaxy S6 Edge serininin özel bir Avengers serisi çıkarmasını istiyorlar. 

Aslında çok şık duracak bir koleksiyon olabilir ancak şu anda sadece talep olarak gündemde. Samsung bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı. Özellikle Güney Kore’den gelen bu talep aslında genellikle ‘Special Edition’ diye bilinen pazarlama yöntemlerinden biri. Ancak Samsung daha önce her hangi bir ‘Özel Tasarım’ projesi gerçekleştirmedi.

Koreli bloggerların bir araya gelerek oluşturdukları bu talep Samsung tarafından kabul edilir mi, edilmez mi onu bilemiyoruz ancak Samsung’a gönderilen tasarımlar son derece şık duruyor.

Samsung Galaxy S6 Edge ekranının daha boyutlu olmasının verdiği avantajı değerlendiren Koreli blogger ve sanatçı Jang Yunseong Edge için tasarladığı bazı görüntüleri de internet üzerinden paylaştı. Güney Kore’de bloggerlar konuyla ilgili ciddi ağız birliği yapmış bulunuyor. 

Marvel Hayranları Buraya! İşte Marvel’ın Resimli Tarihi

YORUMLAR