Hitman 2'nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Hitman2 Yeni Fragmanı

Warner Bros. Interactive Entertainment ve IO Interactive bugün Hitman 2’ye ait kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda Hitman’in, Kolombiya yağmur ormanlarının kalbinde yer alan Santa Fortuna’da olduğu görülüyor. Yeşillik ve bol ağaçtan meydana gelen bu alan, Ajan 47’ye düşmanlarını etkisiz hale getirebilmesi için pek çok yeni yol sunuyor. Ayrıca bu yeni mekan, oyun motorunda yeni grafiksel çalışmaların ve detayların yer almasını sağlıyor.

Ajan 47 yeni macerasında, uyuşturucu operasyonlarını yürütmek için ormanı mesken tutan Delgado kartelinin üst düzey üyelerini kendisine hedef olarak seçiyor. Oyunun geçtiği ormanlık alan yalnızca yeşillik ve bitki örtüsünden oluşmuyor, alanda aynı zamanda bolca harabe ve mağara da yer alıyor. Ayrıca ormanda Delgado karteline ait bir konak ve koka tarlaları da mevcut.

Yeni fragman, kel kafalı suikastçimizin düşmanlarını etkisiz hale getirme yöntemlerini oldukça başarılı bir şekilde gösteriyor. Oyun aslında bir hayli yoğun ve zorlayıcı görünüyor. Neyse ki oyuncular, oyundaki aşamaları istedikleri kadar tekrarlayabiliyorlar. Oyuncular bu sayede düşmanlarını öldürürken farklı metodların hepsini deneyebilme şansına sahip oluyor.

Hitman 2’de Sniper Assassination isimli yeni bir mod da bulunuyor. Bu bağımsız mod sayesinde çevrim içi oyuncular düşmanlarını yok etmek için takımlar oluşturabiliyor. Bu mod, Hitman 2'yi ön sipariş edenler için erken erişim yoluyla oynanabiliyor. Ayrıca oyuncular, ateş etme kabiliyetlerini test edebilecekleri Hitman: Sniper Assassin Competition etkinliğine girme şansına da sahipler. Büyük ödülü kazananlar, ileriki zamanlarda yayınlanacak olan Hitman 2 içeriklerinde kendi isimlerini ve kendilerine benzeyen karakterleri görebilecekler. Bu etkinlik hakkında daha fazla detaya şuradan ulaşabilirsiniz.

Hitman 2, PC, PS4 ve Xbox One için 13 Kasım’da piyasaya sürülecek.