HTC Desire 510 Duyuruldu

HTC Desire 510 Duyuruldu

Tayvan merkezli ünlü akıllı telefon üreticisi HTC, orta segmente yönelik yeni cihazı olan HTC Desire 510'u duyurdu.

Günümüzde 7'den 70'e bir çok kişinin akıllı telefon kulladığı ve bu sayının giderek arttığı bir gerçek. Bir kafede oturduğunuzda ya da sokakta yürürken kullanıcıların elinde Samsung Galaxy S5, HTC One M8, LG G3, Apple iPhone 5S gibi cihazları görmek mümkün. Ancak, çok fazla özellik barındırmaları, kullanım zorlukları ve yüksek fiyatları ile özellikle ülkemizde bazı kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen ve alınması zor cihazlar. Bunun farkında olan HTC firması, orta segmente yönelik yeni cihazlar piyasa sürmeye hazırlanıyor. Bunlardan ilki ise HTC Desire 510.

Teknik özellikleri açısından bir çok kullanıcıyı memnun edeceğe benziyen cihazın en büyük özelliği ise 4G LTE bağlantı sunuyor olması. Böylece kullanıcılar çok daha hızlı internet bağlantısına sahip olacaklar.

Bunun yanı sıra, 4 çekirdekli 1.2 GHz'lik Qualcomm Snapdragon 410 işlemciye sahip olan Desire 510, orta segmente göre gerçekten iyi bir performans sergileyeceğe benziyor. Ayrıca, 4.7 inş ekrana sahip olan Desire 510, 8 GB'lık dahili bellek barındırıyor. İsterseniz de küçük bir microSD kart ile bu bellek arttırıla da biliyorsunuz. Bir çok akıllı telefon kullanıcısının ortak özelliği olan sosyal medya kullanımıda unutmayan HTC, BlinkFeed ile özelliği bütün sosyal ağlar ve RSS feeds'i rahatlıkla kontrol etmenizi sağlıyor.

Gri ve beyaz seçenekleri ile piyasa sürülecek olan cihazın fiyatı konusunda herhangi bir bilgi şuan için bulunmuyor.

LG G3 Stylus tanıtıldı.

YORUMLAR