HTC Desire 620 Göründü

HTC Desire 620 Göründü

HTC Desire serisinin yeni akıllı telefonu HTC Desire 620 göründü. Orta seviye bir akıllı telefon olan HTC Desire 620’nin teknik özellikleri ve diğer detayları haberimizde.

Bulgar web sitesi Nixanbal’da ortaya çıkan cihaza ait detaylar ve görseller çok geçmeden siteden kaldırıldı. Yakın zamanda duyurulacağı tahmin edilen cihazın, sitede yer alan özellikleri şu şekilde: 720p çözünürlüğe sahip 5 inç ekran, dört çekirdekli 1.2 GHz (tahminen 64-bit Qualcomm Snapdragon 410) işlemci, Adreno 306 grafik işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı bulunan cihazın 8 Megapiksellik bir ana kamerası ve 5 Megapiksellik bir ön kamerası bulunuyor. Ayrıca HTC Desire 620’nin 2100 mAh’lik bir bataryaya sahip olduğunu da belirtelim.

Paylaşılan bilgilere göre, yeni akıllı telefonun işletim sistemi Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle ve HTC’nin Sense 6 arayüzüyle birlikte gelecek.

Barındırdığı özelliklerle orta seviye akıllı telefonlar arasında yerini alan cihazın fiyatının da bu özelliklere uygun olacağı tahmin ediliyor.

Twitter Akıllı Telefonlarınızda Kullandığınız Diğer Uygulamaları Takip Edecek

YORUMLAR