HTC Desire Eye Türkiye'de Satışa Sunuldu

HTC Desire Eye Türkiye'de Satışa Sunuldu

İstediğiniz kalitede selfieler çekemiyorsanız, artık HTC Desire Eye ile çekebilirsiniz. Bildiğiniz üzere şimdiye kadar üretilen mobil cihazların ön kameraları ile arka kameraları arasında büyük fark oluyordu. HTC Desire Eye'da bu sorun ortadan kalktı. Türkiye'de satışan sunulan cihazın fiyatı 1899 TL.

13 Megapiksellik ön ve arka kamerası bulunan HTC Desire Eye Türkiye'de satışa sunuldu. Selfie yani özçekim sizin için önemliyse HTC Desire Eye ile yüksek kaliteli selfieler çekerek sosyal medya hesaplarınızdan gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz.

HTC Desire Eye sadece kamerası ile değil diğer özellikleri ile de Desire serisinin en iyi telefonu oldu. Cihazı satın almak isteyen kişiler 1899 TL ödeyerek yada operatörlerin kontratlı teklifleri ile satın alabiliyor.

5.2 inç'lik ekrana sahip olan HTC Desire Eye'da 3 farklı gelişmişmikrofon bulunuyor. HTC BoomSound özelliği sayesinde ise sesler önceki modellere göre çok daha net. Snapdragon 801 işlemciye sahip olan cihazdaki akıllı göz deneyimi ve Zoe uygulaması ile çektiğiniz tüm fotoğrafları pürüzsüz hale getirerek dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraflardaki yüzünüzü bir arkadaşınız veya ünlünün yüzü ile birleştirme de cihazın özelikleri arasında. Eğer cildinizde ufak tefek problemler varsa, HTC Desire ile çektiğiniz fotoğrafları pürüzsüz olarak gösterebileceksiniz.

Tasarımları şık telefon modelleriyle ön plana çıkan HTC'nin yeni modeli HTC Desire Eye'ı tüm teknoloji mağazalarından yada operatörlerin tekliflerini değerlendirerek satın alabilirsiniz.

Google, Sahte ve Korsan Uygulamaları Play Store'dan Siliyor

YORUMLAR