HTC Edge Sense Göründü, HTC U 11 Böyle Çalışacak

HTC Edge Sense Göründü, HTC U 11 Böyle Çalışacak

HTC'nin 2017 yılında çıkaracağı ikinci yüksek seviyeli telefonu HTC U 11 için ilk çalışmalar başladı. Tayvanlı şirket, Google Play Store üzerinden yayınladığı HTC Edge Sense isimli uygulama ile HTC U 11'in nasıl çalışacağını anlattı. 

HTC bu yılın başında HTC U Ultra ile sevenlerin karşısına çıkmıştı; ancak ilk telefon çok da beğenilmemişti. Bunun ardından hemen harekete geçen şirket, oldukça ilginç özellikleri olacağı tahmin edilen HTC U 11'in ilk detaylarından bahsetmişti. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılan bu yeni telefon için bir de uygulama yayınlandı. HTC Edge Sense ismi verilen bu uygulama ile farklı özellikleri olacağını söylediğimiz telefonun nasıl kullanılacağı detaylarıyla gösterildi. 

Fakat uygulamanın yayına alınmasının hemen ardından Google Play Store üzerinden kaldırıldı. Herhangi bir açıklaması ya da başka bilgisi yazılı olmayan uygulamanın, yanlışlıkla yayınlandığı söylenirken, uygulama sayfasını görenler birkaç fotoğrafı saklamayı da başardılar. 

İlk fotoğraflarda uygulamaya dair ilk detaylar yer alırken, ardından kamerası ile ön plana çıkacağı düşünülen HTC U 11'in bu özelliğine vurgu yapan görseller yer aldı. Kamera özelliklerinin anlatıldığı görsellerde Google Assistant ile birlikte çalışan ve insanların mimiklerine odaklanan yeni teknoloji gösterilirken, kameranın kalitesine de vurgu yapıldı. 16 Mayıs tarihinde tüm detayları tanıtılacak telefonun resmi detaylarını da o zaman göreceğimiz belirtilirken, HTC Edge Sense isimli uygulamanın da o tarihte yayınlanması bekleniyor. 

HTC U Ultra Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

HTC U 11'in Özellikleri Sızdırıldı

HTC U 11 İlginç Reklam Filmiyle Çıkış Tarihini Duyurdu

YORUMLAR