HTC, One M9 için Tema Oluşturma Sitesini Yayınladı

HTC, One M9 için Tema Oluşturma Sitesini Yayınladı

HTC'nin önümüzdeki Nisan ayı içerisinde piyasaya süreceği yeni amiral gemisi HTC One M9 için şimdiden çalışmalara başlayarak, telefonu satın alan kullanıcıların kendilerine özel temalar oluşturabilmesini sağlayan sitesini yayınladı.

Direkt olarak internet sitesi üzerinden temalar oluşturmanızı sağlayacak olan servisten yararlanabilmeniz için ilk olarak HTC One M9 sahibi olmanız ve sonrasında bir HTC hesabınızın oması gerekiyor. Eğer HTC'nin yeni tema oluşturma sitesini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önümüzdeki ay tanışma fırsatı bulacağımız One M9, içerisinde birden fazla tema ile gelecek. Fakat bu temalar dışında farklı tema kullanmak isteyen kullanıcılar, yeni site üzerinden kendilerine özel bir tema düzenleyebiliyor olacak. Kişiselleştirilmiş temalar oluştururken istediğiniz fotoğrafın kalitesini alarak, temaların duvar kağıdını değiştirme, renklerini düzenleme, ikonları belirleme, sesleri değiştirme ve yazı türlerini seçebilme gibi özellikler sunan HTC, böylece kullanıcıların kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayacak.

HTC One serisiyle iyi bir seri yakalayan HTC, özellikle One M7 ile aldığı tasarım ödüllerinden sonra bu çizgisini bozmayarak aynı şıklık ve kalitede cihazlar üretmeye devam etti. Şahsi olarak akıllı telefon alırken dış görünüme ve tasarıma öenm verseydim, tercih edeceğim telefonlar HTC'nin One serisi telefonlar olurdu. Elde duruşlarına kadar oldukça güzel olan HTC One'lar ın babası yani HTC'nin yeni amiral gemisi HTC One M9'da aynı şıklığa sahip.

Yeni tema oluşturma sitesinin en güzel özelliklerinden bir tanesi ise, kendinize tema oluşturma dışında diğer kullanıcıların oluşturduğu temaları keşfederek hoşunuza gidenleri indirip kullanabilecek olmanız. Böylece Dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcının hazırlamış olduğu temalar arasından beğendiklerinizi deneme fırsatı bulacaksınız. HTC One M9 hakkındaki düşüncelerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Apple Store Çalışanları Moda Eğitimi Alıyor

YORUMLAR