HTC One M9, Snapdragon 810 ile Uçacak

HTC One M9, Snapdragon 810 ile Uçacak

HTC'nin yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu HTC One M9 iddialı geliyor. Bir süre önce teknik özellikleri ve görselleri internete sızdırılan cihazı 1 Mart Pazar günü düzenlenecek olan etkinlikte görme fırsatı bulacağız. Teknik özellikleri neredeyse tamamen internete sızmış olan cihazın son bombası ise Qualcomm Snapdragon 810 işlemci.

HTC severlerin ve teknoloji meraklılarının merakla beklediği HTC One M9'un tanıtıma çok az bir süre kala Qualcomm firmasının Twitter hesabından paylaşılan bir Tweet'te, yeni cihazın Snapdragon 810 ile birlikte geleceğini adeta kanıtladı. Snapdragon 801'den daha güçlü ve daha performanslı bir işlemci olan Snapdragon 810, performans ve hız dışında gelişmiş Wi-Fi, LTE ve 4K desteği de sunuyor.

Dijital bir saat üzerinde 8:10 yazan bir görsel ile paylaşılan Tweette "Snapdragon 810'lu akıllı telefon gelmek üzere" yazıyor. Donanım ve özellikleri açısından piyasadaki rakiplerinin üst segmente hitap eden cihazlarından üstün görünen HTC One M9 beni şimdiden heyecanlandırıyor. Tasarımları ile ödülleri birer birer toplayan HTC'nin yeni amiral gemisi bakalım nasıl olacak.

HTC One M9 hakkındaki beklentilerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

2015'te Çıkacak HTC One M9’un Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR