HTC One Remix, Bu Aralar Söylenti Yağmuruna Tutuldu

HTC One Remix, Bu Aralar Söylenti Yağmuruna Tutuldu

Birkaç hafta önce, yine söylenti kralı @evleaks tarafından HTC One Remix'in söylentileri yayılmaya başlamıştı. Bu aralar bu söylentiler daha da fazlalaştı ve bu da bizi iyi yerlere gönderiyor. Çünkü bu aralar yayılan söylentiler de bu yeni isim HTC One Remix'in çıkış tarihi yer alıyor.

Söz konusu söylentilere göre, HTC One Remix, 24 Temmuz'da bizlerle buluşacak. Verizon tarafından hala resmi bir açıklama gelmese de, @evleaks yine kendinden emin duruyor. Telefon hakkında bir bilgiye sahip olmayanlar için ise söylenen tek gerçek, telefonun HTC One Mini 2'ye çok benzediği. 

Bunun dışında farklı olarak HTC One Remix 4G XLTE ağını destekleyebilecek. Fakat diğer özelliklerinin HTC One Mini 2 ile aynı kalacağı biliniyor. Yine 4.5 inçlik HD ekranla gelecek olan Remix, quad-core Qualcomm Snapdragon 400 chipseti barındıracak ve 1.2Ghz'lik hıza sahip olacak. Kamerası ise 13 piksel olacak.

Metal yüzey ile bizlerle buluşacak olan HTC One Remix için detayları takip edeceğiz. 24 Temmuz'da bu konuyla ilgili detayları sizlere aktaracağız.

HTC One Mini Geliyor

YORUMLAR