Huawei Honor 6+ İngiltere'de Satışa Sunuldu

Huawei Honor 6+ İngiltere'de Satışa Sunuldu

Huawei’in yeni nesil akıllı telefonu Huawei Honor 6+, oldukça uygun bir fiyat etiketiyle İngiltere’de Amazon ve Three üzerinden satışa sunuldu.

Duyurduğu yeni modellerle bu yıla damgasını vurmakta kararlı olan Çin menşeili Huawei, çok kısa bir süre önce Huawei P8 ve P8max modellerini duyurmuş, ardından da Huawei 6+ adı ile bir duyuru daha yapmıştı. İngiltere pazarına büyük önem veren firma, yeni modellerinden biri olan Huawei Honor 6+ ‘ı bu pazarda satışa sundu. İngiltere’de Amazon UK ve GSM operatörü Three üzerinden satın alınabilen modelin fiyat etiketi 299.99 £ olarak belirlenmiş durumda.

Huawei Honor 6 modelinin daha gelişmiş versiyonu olarak bilinen Honor 6+’ın teknik özellikleri; 5.5 inç büyüklüğünde 1920x1080 piksel Full HD çözünürlüğünde ekran, HiSilicon Krin 925 işlemci, 3 GB RAM, 16 ve 32 GB dahili depolama, 128 GB’a kadar microSD kart desteği, 8 megapiksellik iki kamera ve 3600 mAh pil gücü ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi.

Avrupa pazarı için oldukça uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulan Honor 6+ modelinin ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Huawei Honor 4C Duyuruldu!

YORUMLAR