Huawei Kadınlara Özel Bir Telefon Üzerinde Çalışıyor

Huawei Kadınlara Özel Bir Telefon Üzerinde Çalışıyor

Çin'in önemli telefon üreticileri arasında yer alan ve son dönemlerde ortaya koyduğu cihazlarla adından bolca söz ettiren Huawei, şimdi de kadınların gönlünü fethedecek bir hamle yapıyor. Huawei, gelen haberlere göre kadınlara özel bir telefon üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz gün orta segmente liderlik edebilecek bir telefonu tanıtan Huawei, boş durmuyor. Bu sefer başka bir telefon üzerinde çalışan Huawei, şimdi de kadınları yakından ilgilendirecek bir model üzerinde çalışıyor. Analist Xiang Ligang'in Weibo üzerinde paylaştığına göre Huawei Nova adına sahip olacak telefon Eylül ayında piyasaya çıkacak. IFA 2016'da da boy göstermesi beklenen telefonun gerek tasarımı gerekse zarifliğiyle kadınları etkileyeceği tahmin ediliyor.

Şu an sadece söylentiden ibaret olarak görülen telefon, metal bir tasarıma sahip. Sızan resimlere bakıldığında ise telefonun yan kısmında büyük bir ses tuşu göze çarpıyor. Daha öncelerde de kadınlara özel olarak Huawei Watch Elegant ve Watch Jewel akıllı saatlerini piyasaya süren Huawei'nin bu telefonu üretip üretmeyeceği hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Bu nedenle Huawei Nova ismi şu an sadece bir söylentiden öteye geçmiyor. Öte yandan eğer Huawei Nova gerçekleşirse telefonun IFA 2016'da yer almasına ve telefonun Eylül ayında piyasaya çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Huawei'nin 2 Gün Şarjı Giden Telefonu G9 Plus Tanıtıldı

Sony'nin Yeni Telefonu Xperia XR IFA 2016'da Tanıtılabilir


YORUMLAR