Huawei MediaPad M3 Tabletini Duyurdu! İşte Tüm Detaylar

Huawei MediaPad M3 Tabletini Duyurdu! İşte Tüm Detaylar

Huawei bugün tanıttığı yeni telefonlarının ardından amiral gemisi tableti MediaPad M3'ü de görücüye çıkardı. Bazı heyecan verici özelliklerle birlikte gelecek olan tablet bir önceki seriye göre daha kararlı görünüyor. İşte Huawei MediaPad M3'ün teknik özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı:

Huawei her ne kadar ürettiği orta segment akıllı telefonlarla tanınıyor olsa da tablet konusunda oldukça iddialı girişimlerde bulunuyor. HARMAN International ile yaptığı partnerlik anlaşmasıyla birlikte Huawei, MediaPad M3 ile ses ve multimedya özelliklerini ön plana çıkarmayı hedefliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Huawei CEO'su Richard Yu, "MediaPad M3 tablet dünyasında ses özelliklerini yeniden ön plana çıkarıyor ve HARMAN'ın ses uzmanlığı üzerine kuruluyor." dedi. HARMAN Kardon ses sistemiyle fark yaratacak olan MediaPad M3 tablet, aynı zamanda ses deneyimini artıracak özel olarak tasarlanmış AKG H300 kulaklıkla birlikte geliyor.

Huawei MediaPad M3 Teknik Özellikleri

Huawei MediaPad M3'ün teknik özelliklerine baktığımızda, kolay kullanımı desteklemesi açısından alüminyum gövde ve kompakt bir tarzda karşımıza çıkıyor. Kirin 950 işlemci ile birlikte gelecek olan tablette 5100 mAh batarya bulunuyor ve kesintisiz 11 saat Full HD video izlemeye, 6 saat 3D oyun oynamaya ve 45 saat müzik dinlemeye imkan veriyor. Bunun yanında Huawei MediaPad M3' QHD piksel çözünürlükte 8.4 inç ekrana sahip. Parmak izi tarayıcı ve 4GB RAM'e sahip olduğunu da unutmayalım. Toparlayacak olursak:

  • 8.4 inç QHD ekran
  • 4GB RAM
  • Kirin 950 işlemci 
  • 5100 mAh batarya
  • 32/64GB depolama alanı
  • Parmak izi tarayıcı

Huawei MediaPad M3 Çıkış Tarihi

Huawei MediaPad M3, 26 Eylül tarihinde Çin, Almanya, İspanya ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere çok sayıda ülkede satışa sunulacak. Türkiye'ye ne zaman geleceğini ise maalesef bilmiyoruz.

Huawei MediaPad M3 Fiyatı

Huawei MediaPad M3 tabletin fiyatı birden fazla dahili depolama alanı ve bağlantı seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor. Hepsini sıralayacak olursak:

  • 32GB dahili depolama + WiFi bağlantılı model 349 Euro (389 Dolar)
  • 32GB dahili depolama + LTE bağlantılı model ve 64GB + WiFi modeli 399 Euro (445 Dolar)
  • 64GB dahili depolama + LTE bağlantılı model  449 Euro (501 Dolar)
Oldukça güzel görünen tablet hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUMLAR