Huawei Yeni Kablosuz Kulaklıklar Tanıtacak

Yenilikten başka çaresi kalmayan Huawei şirketi kablosuz modellerini tanıtmak için sabırsızlıkla bekliyor. ABD ile aralarında yaşanan sorunlardan sonra sürekli olarak yeni modeller üretme gayeti içerisine giren şirket bu sefer de kulaklık modellerinde fark yaratmak istiyor. İşte haberimizin detayları.

Bu dönemlerde bütün akıllı telefon üreticileri yeni ürünlerini piyasaya sunuyor. Ortaya atılan ürünler sadece akıllı telefonlardan oluşmuyor. Aynı zamanda çeşitli akıllı kulaklıklar da tanıtan ünlüler içerisinde yer alıyor.

Huawei birçok ürünün tanıtımını yapacak

IFA 2019 etkinliğinde duyurulması beklenen Huawei Mate 30 serisi şirketin en gözde akıllı telefonlarından birisi olarak piyasaya sunulacak.

Şirketin yeni kablosuz kulaklıklarında farklı bir işlemci kullanılacak. Huawei’in bu işlemci ile AirPods modellerinde kullanılan W1 yonga setine rakip olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu sayede Huawei sektördeki en iyi kablosuz kulaklıklardan bir tanesine sahip olacak. Şirketin neler tanıtacağı ve ürünlerin detayları 6 Eylül tarihinde daha net bir şekilde ortaya çıkacak.

Mobil piyasada yerini her zaman sağlam bir şekilde korumak isteyen Huawei muhtemelen daha fazla ürün ortaya çıkaracak. Peki sizce de Huawei şirketinin ABD ile olan rekabetinde üstün olma ihtimali var mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.