Huawei'nin Yeni Cihazı Ascend GX1'in Fotoğrafları Sızdırıldı

Huawei'nin Yeni Cihazı Ascend GX1'in Fotoğrafları Sızdırıldı

Akıllı telefon pazarında çok fazla gözükmeyen Çin'li teknoloji firması Huawei'nin, çok ilgi görmesini beklediği yeni phablet cihazının fotoğrafları sızdırıldı.

Huawei performans konusunda oldukça iyi ve fiyatıyla da bütçe dostu olacak Ascend GX1 isimli cihazı üzerinde çalışmaya devam ediyor. Haftalar önce adını yeni duyduğumuz bu telefonun üretici fabrikasından bazı fotoğraf sızdırıldı. Faili  meçhul kişiler tarafından paylaşılan bu sızıntılar Huawei’nin sürprizini biraz boşmuş olabilir.

Dört çekirdekli ve 1.4 Ghz hızında bir işlemciye sahip olacak olan bu cihazın 1 GB RAM ve 8 GB ROM'u bulunuyor. Ayrıca 720 piksel çözünürlüğünde 6 inç'lik dev bir ekranıyla da muhteşem videolar izleyebileceksiniz. Huawei Ascend GX1'in 8 MP arka ve 2 MP ön kamerası bulunuyor. Android 4.2.2 mobil işletim sistemiyle çalışması planlanan bu telefon kullanım sırasında 3.500 mAh bir batarya ömrü sunuyor.

Huawei'nin bütçe dostu olarak tanımladığı Ascend GX1'in liste fiyatının ise 256 Dolar olması bekleniyor. Henüz üretici şirketin cihazın satış tarihini ve kesin satış fiyatını açıklamadığını da haberimizin sonuna ekleyelim.

Huawei G7 ve Mate7 Türkiye Lansmanları Gerçekleştirildi 

YORUMLAR