Hyundai'nin Kamera Odaklı Telefonu Aero Plus Görücüye Çıktı

Hyundai'nin Kamera Odaklı Telefonu Aero Plus Görücüye Çıktı

Hyundai Aero Plus, yüksek kamera özellikleri ve işlemci gücüyle geçtiğimiz gün Filipinler'de görücüye çıktı. Telefonun sahip olduğu özellikler ve fiyatı oldukça iddialı.

Arabalarıyla tanıdığımız Hyundai'nin Android işletim sistemine sahip akıllı telefonu Hyundai Aero Plus, geçtiğimiz günlerde Filipinler'de düzenlenen bir etkinlik sırasında görücüye çıktı. İnce tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken telefon rakiplerine kafa tutuyor. Hyundai Aero Plus fiyatıyla da sevindiriyor. 

Hyundai Aero Plus Teknik Özellikleri

5.5 inç'lik ekrana sahip olan Aero Plus, gücünü 64 bit'lik 2.00 Ghz MediaTek Helio P10'dan alıyor. 3 GB ve 4 GB RAM sürümlerine sahip olan telefonda 32 ve 64 GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor. 3000 mAh batarya kapasitesi ve çift SIM kart desteği bulunan telefonda Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi yer alıyor. 21 MP'lik arka kameraya ve 8 MP'lik ön kameraya sahip olan telefon yüksek kaliteli resimler sunuyor. Parmak izi okuyucusu ve 4.5G'ye de sahipi olan telefon yüksek kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Hyundai Aero Plus Çıkış Tarihi ve Fiyatı

İki farklı sürüm halinde satışa sunulacak telefonun satış fiyatları şu şekilde;

  • 3 GB RAM - 32 GB depolama 13,990 Filipin Pezosu (Yaklaşık 959 TL)
  • 4 GB RAM - 64 GB depoşama 15,990 Filipin Pezosu (Yaklaşık 1096 TL)
Hyundai Aero Plus 7 Aralık tarihinden sonra satışa sunulacak. Ayrıca çıkış tarihinden sonra satılacak ilk 10 Hyundai Tucson sahibine telefon ücretsiz olarak verilecek.

YORUMLAR