Instagram Beğenileri Artırmak İçin Yeni Bir Hesap Açtı

Herkesin genellikle günün büyük bir bölümünü geçirdiği Instagram, farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Kimileri sadece eğlence amaçlı görürken bazıları da ciddi gelirler elde edebiliyor.

Instagram üzerinden kazanç elde etmek isteyenlerin, mutlaka beğeni sayılarını ve takipçilerini üst seviyede tutmaları gerekiyor. Şirketler Instagram fenomenleri ile iş yapmak isterken, mutlaka takipçi sayısını ve beğeni sayılarına dikkat ediyor. Eğer beğeni sayısı veya takipçi sayısı azsa, onlarla anlaşmamayı tercih ediyor.

Instagram resmi hesabında ilginç taktikler veriyor

Her ne kadar Instagram platformuna hakim olsanız bile yine de algoritmalara bakma şansınız olmadığı için durumu net olarak göremezsiniz. Instagram sahip olduğu algoritmaları, bundan sonra diğer kullanıcılarla farklı şekillerde paylaşacak.

Basit bir örnek vermek gerekirse Instagram bu resmi hesabında kullanıcıların sadece %60 gibi bir bölümünün sesli hikayeler dinlediğini ifade etti. Buu bile aslında video oluşturma veya çeşitli içerikler hazırlama konusunda önemli bir destek sunacaktır. 

Ayrıca resmi hesap, kullanıcılardan gelen birçok soruyu yanıtlıyor. Hesap doğrulama nasıl alınır gibi soruların da yanıt bulduğu bu sayfa, muhtemelen ilerleyen yıllarda çok daha fazla popüler olmaya başlayacak. Facebook şirketi hem Instagram hem de WhatsApp platformlarını canlı tutabilmek için büyük değişiklikler yapabiliyor. Peki sizce Instagram tarafından oluşturulan bu hesap, kullanıcılara yararlı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

YORUMLAR