Instagram Mobil Uygulaması için iOS 7 Güncellemesini Yaptı

Instagram Mobil Uygulaması için iOS 7 Güncellemesini Yaptı

Facebook'un sahip olduğunu popüler resim ve video paylaşım sitesi Instagram'ın iOS 7 için optimize edilmiş versiyonu çıktı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde çıkan Apple'ın en son işletim sistemi iOS 7 için popüler uygulamarı bir çoğu güncellenmişti. Güncellenen uygulamalar kervanına Instagram'da katıldı. iOS 7 için güncellenen uygulamaların özellikle görünümlerinde meydana gelen değişikler göze batarken, Instagram'da bunu bozmayarak bazı dizayn değişikliklerine gitmiş.

Yapılan güncelleme ile birlikte yeni bir görünüm kazanan Instagram'ın IOS uygulaması aynı zamanda yeni özellikleri beraberinde getirdi. Buna göre artık Instagram'a bakarken feed bölümündeki resimleri daha büyük göreceksiniz. Ayrıca hem resim hemde videoları daha yüksek çözünürlükte göreceksiniz.

Diğer bir değişiklik ise Instagram üzerindeki resim ve videoları artık iOS cihazınızın ekranı kadar genişleterek görebileceksiniz.

iOS 7'nin çıkışıyla birlikte güncellenen Facebook iOS uygulamasından 1 hafta sonra güncellenen Instagram'da iOS 7'ye özel görünüm değişikleri ve performans artışları yapılmış.

Yeni uygulamayı deneyerek görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

iOS 7 İncelemesi

YORUMLAR