Instagram, Yılbaşına Özel Filtrelerini Yayınladı!

Instagram, Yılbaşı Temalı Yeniliklerini Kullanıcılara Sundu

Instagram, 2018'e sayılı günler kala kullanıcıların yılbaşı kutlamalarına en iyi şekilde hazırlanması için yepyeni filtrelerini görücüye çıkardı. İşte Instagram'ın yılbaşı temalı güncellemesiyle gelen yenilikler.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni yılın havasına girdi bile. Yılbaşı temalı güncelleme ile kullanıcılar, yeni Super Zoom efektleri için sesler seçebilecek; yeni yüz filtreleri, animasyonlar ve renk efektleriyle yeni yılın tadına tam anlamıyla varabilecekler. 

Instagram, Yılbaşı Temalı Yenilikler

Instagram kullanıcıları, en sevdikleri özellik olan Hikayeler'de, üç yeni filtre görecekler. Bunlar; buzlu cam efekti, dijital konfeti animasyonu ve tatil makyajı olacak. Ayrıca çektikleri fotoğraflara veya videolara penguenler, kış kıyafetleri, kardan adam ve daha nice yılbaşı temalı çıkartmalar da ekleyebilecekler.

Instagram, Yılbaşı Temalı Filtreler

Kullanıcılar, V26 adındaki yılbaşı güncellemesinde Super Zoom efekti için; Tempo, TV Programı, Bounce ve Dramatic olmak üzere dört farklı temada sesler seçebilecekler. Bununla birlikte şirketin, hikayelerdeki emojiler ve çıkartmalar için metin tabanlı bir arama özelliği üzerinde çalıştığı da gelen haberler arasında.

Instagram'ın yeni özelliklerini beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. 

YORUMLAR