Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi

Instagram’a 5 Yeni Filtre Geldi

Birkaç gün önce 300 Milyon kullanıcı barajını aştığını anlattığımız Instagram, filtrelerine 5 yenisini daha ekledi. Popüler fotoğraf uygulaması, en son iki yıl önce yeni filtreler çıkarmıştı. Bu güncellemede ise, listeye eklenen yeni filtreler Instagram’daki popüler fotoğrafçıların, moda hesaplarının ve tasarımcıların fotoğraflarından ilham alarak belirlenmiş. En iyisi filtreyi elde etmek için çalıştıklarını belirten Instagram ekininin, yeni filtrelere koyduğu isimler de bir hayli ilginç: Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua.

Halihazırdaki filtrelere göre daha pastel ve yumuşak hatlar sunan yeni filtre güncellemesiyle beraber, filtrelerin kullanımı da kolaylaştırılmış. Bir kullanıcı artık en çok beğendiği ya da kullandığı Instagram filtresinin sıralamasını değiştirebilecek. Böylece Kelvin gibi genelde kimsenin kullanmadığı filtreler son sıralara gönderilebilecek.

Yeni filtreler bugün yapılacak güncellemeyle kullanıma sunulacak. iOS için 6.4.0 ve Android için ise 6.12.0 sürümleriyle yeni filtreler kullanılabilecek.

Güncellemek için:

YORUMLAR