iOS İçin Opera 10 Mini ve Android İçin Opera 28 Çıktı

iOS İçin Opera 10 Mini ve Android İçin Opera 28 Çıktı

Opera, hiç şüphesiz mobil platformlardaki en popüler tarayıcılardan. Hem de oldukça güçlü rakipleri olmasına rağmen. iOS ve Android platformlarında tarayıcı savaşları çok sert geçiyor ve Opera, bu savaşın içinde kendisine sağlam bir yer edinmiş. PC platformunda da aynı başarıyı göstermesini dileyerek haberimize geçiyoruz.Opera ile artık yer imlerinizi diğer cihazlarınızla senkronize edebileceksiniz. Mobil tarayıcı endüstrisindeki sert rekabetin sebeplerinden birisi, geliştiricilerin sürekli tarayıcılarına yeni özellikler getirmeye çalışmaları ve diğer tarayıcılardan daha hızlı tarayıcılar üretmeye çalışmalarıdır. Opera hızı, performansı, özellikleri ve özgün ayarları ile kendisini diğer tarayıcılardan farklılaştırmaya çalışıyor.

Opera'nın iOS ve Android platformu için geliştirdiği Opera Mini'nin yeni versiyonları artık indirilebilir. iOS için AppStore ve Android için Google Play Store'dan tarayıcılara erişip, cihazınıza indirebilirsiniz. Bu yeni versiyonlar ile Opera kullanıcılarına daha hızlı, daha stabil ve daha özgün bir deneyim sunuyor. 

Yer İmlerinizi Bütün Cihazlarınızla Senkronize Edin

Opera'nın Android ve iOS platformuna getirdiği yeni güncellemeler içinden en önemlisi olan senkronizasyon özelliği sayesinde artık Opera kullanıcıları yer imlerini masaüstü bilgisayarları, tabletleri ya da diğer mobil cihazları ile paylaşabilecek. Bunun için tek yapmanız gereken Opera'ya kayıt olmak yahut kayıtlı iseniz giriş yapmak. Opera otomatik olarak yer imlerinizi senkronize eder. 

Ayrıca Android platformuna gelen güncellemede daha fazla iyileştirme ve hata giderme mevcut. 

Opera Web Tarayıcısı Masaüstü ve Mobil Yer İşaretlerini Eşitliyor

Opera 28 Yayınlandı

YORUMLAR