iOS'in Başarılı Podcast Uygulaması Overcast Artık Ücretsiz Olarak İndirilebilir!

iOS'in Başarılı Podcast Uygulaması Overcast Artık Ücretsiz Olarak İndirilebilir!

Marco Arment isimli şirketin geliştirdiği iOS'e özel olarak paylaşılan podcast uygulaması uzun bir süredir ücretli olarak indirilebiliyordu. Yeni yapılan güncellemeyle birlikte bu uygulamayı artık ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Podcast, sadece seslerin kaydedildiği ve görüntüye ihtiyaç duyulmadan yapılan muhabbetlere verilen genel isim. Tabii bu podcastler daha çok dinleyiciye ulaşması için öyle normal uygulamalar üzerinden yapılmıyor. Podcastleri iş olarak yapanlara özel olarak geliştirilmiş olan iOS uygulaması Overcast, 2014 yılında yayınlanmıştı ve ücretli olarak kullanıma sunulmuştu. Şirketin iş politikası değiştirmesinden dolayı Overcast fiyat konusunda değişikliklere gitti.

Eskiden sadece uygulama içi satın almalar yaptırarak podcastlere ulaşmanızı sağlayan Overcast, yenüi güncellemeden sonra uygulama içi satın alma olmadan da sizi podcastlere ulaştırabilecek. Uygulamanın sadece sabit bir sürümü ücretsiz olarak kullanıma açıldı ve bu sürüm güncelleme almayacak. Yani Overcast'in sadece güncel olmayan sürümünü ücretsiz kullanabileceksiniz. Eğer güncel sürüme geçmek istiyorsanız bunun için 1 Dolar ödemek zorundasınız. Tabii uygulama içerisinde bulunan diğer ek özelliklere de yine belirli ücretler ödeyerek ulaşabiliyorsunuz.

Bu arada tekrar hatırlatmakta fayda var. Overcast'i sadece iOS işletim sistemine sahip mobil cihazı olanlar kullanabiliyor.

Overcast'i ücretsiz olarak indirin:

iOS Üzerinde YiSpecter Adında Yeni Bir Kötücül Yazılım Saptandı

WhatsApp'a iOS Üzerinde Yıldızlı Mesaj Özelliği Geldi

YORUMLAR