iPhone 5S Lansmanı Canlı Yayını

iPhone 5S Lansmanı Canlı Yayını

Apple'ın hazırladığı tüm cihazların teknoloji dünyasında büyük bir yankı uyandırdığı gerçek. Şirketin iPod ile başladığı macerası iPhone ve iPad ile devam etti ve her sene karşımıza çıkan yeni ürünlerle Apple kullanıcıları kendisine bağlamaya devam etti. Her ne kadar iPhone 5 piyasada beklendiği kadar büyük bir etki uyandıramasa da Apple'ın satışları eski güzel seyrini devam ettirdi. Şimdi ise iPhone 5S'in lansmanının gerçekleştirilmesini heyecanla bekliyoruz.

Apple lansmanları hiç bir zaman salon dışına canlı olarak yayınlanmıyor fakat salonda bulunanlar fotoğraf ve yazılar ile lansmanı internetten aktarıyorlar. Bizler de Google Hangouts sistemi üzerinden, kaynaklardan topladığımız bilgileri yorumlayarak sizlere zaman zaman aktarıyoruz. Tabii ki iPhone 5S için de aynı şekilde bir etkinliğimiz mevcut. İsteyen ziyaretçilerimiz 10 Eylül 2013, 20.00'da yine bu blog yazımıza gelerek yerleştireceğimiz canlı yayın videosunu izleyebilirler.

Hem iPhone 5S hem de iPhone 5C modelinin ortaya çıkmasının beklendiği bu güzel etkinlikte hep birlikte aynı heyecanı yaşayacağız. Etkinlik saatinde geç kalmamak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

YORUMLAR