iPhone 6 ile Birlikte Gelmesi Beklenen Çift Taraflı USB Kablo Muammada Kaldı!

iPhone 6 ile Birlikte Gelmesi Beklenen Çift Taraflı USB Kablo Muammada Kaldı!

Apple'ın iPhone 6 ile birlikte aynı pakete koymasını beklediğimiz çift taraflı USB kablosu hakkında birbiriyle çelişen açıklamalar yapıldı.

Apple bir süre önce çift taraflı USB kablo çalışmalarına başlamış ve bu çalışmasını iPhone 6'ya kadar yetiştirmeyi planlıyordu. Galiba bazı aksilikler oluştu ve kablo iPhone 6'nın tanıtılacağı tarihe kadar yetişmedi. Bir analiz şirketi Apple'ın bu kablosunu iPhone 6'ya koymayacağını duyurdu. Neden olarak pek tatmin edici bir açıklama yoktu fakat kullanıcıların henüz hazır olmadığı tarzında bir bahane söyledi.

Apple analiz şirketinin açıklamasını doğrulayıcı veya yalanlayıcı bir açıklama yapmadı. Yapılan bu olumsuz bildirimden sonra açıklamanın tam tersini savunan başka bir açıklama daha geldi. Bu açıklamaya göre de çift taraflı USB kablo iPhone 6 ile birlikte gelecek. Fakat iki tarafta söylediklerini kanıtlayacak bir şey sunmadı. Ortalığı bu dedikodular karıştırırken gerçeği 9 Eylül tarihinde iPhone 6 tanıtım etkinliğinde öğreneceğiz. Eğer Apple bu kabloyu kısa bir sürede tanıtmayı başarırsa iPhone 6 ile birlikte büyük başarı yakalayabilir. 

Sizce iPhone 6 ile birlikte bu kabloda tanıtılacak mı?

iPhone 6 Parçalarına Ayrıldı!

iPhone 6'nın Fiyatı Sızdırıldı!

YORUMLAR