iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ön Siparişleri Başladı

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ön Siparişleri Başladı

25 Eylül'ü bekleyemeyenlerdenseniz bir müjdemiz var. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ön siparişleri bugünden itibaren başladı.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ları Apple mağazalarından ön sipariş olarak vermeniz artık mümkün. Öte yandan ABD'de AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon' da özel taksit ve indirim seçenekleriyle cihazların siparişlerini topluyor.

Tim Cook WWDC 2015'te yaptığı tanıtımda, iPhone 6S'in şu an'a kadar  Apple tarafından üretilmiş İphone serilerinin en iyisi olduğunu belirtmişti. iPhone 6S'de renk seçenekleri arasında standart siyah, beyaz ve gold renkleri dışında Rose Gold tercihi de bulunuyor. Önceki modellerde sıkıntı yaratan eğilme, bükülme sıkıntılarına karşılık önlem almayı da unutmayan Apple, bu modelinde özel bir alüminyum kullandığını da açıklamıştı.

ABD ön siparişlerinde iPhone 6S 16GB, 649 dolardan, iPhone 6S Plus 16GB ise 749 dolardan satılacak. iPhone 6S 64GB 749 dolar, iPhone 6S Plus 64GB 849 dolar olarak etiketleniyor. iPhone 6S 128GB fiyatı da 849 dolar olarak açıklandı. Ancak bu peşin fiyatlar sadece ön sipariş için geçerli.

ABD'de Verizon operatörü iPhone 6s 16GB cihazlar ayda 28 dolar taksitle 24 aylık ödeme seçeneği sunuyor. iPhone 6s Plus 16GB ise aynı şartlarda 34 dolardan satılacak.  Öte yandan ABD'de T-Mobile operatörü, ön siparişlerde 125 dolar indirim yapacağını da açıkladı. 

Türkiye'de henüz ön sipariş hakkında bir bilgi verilmiş değil, çünkü iPhone 6S ve 6S Plus'ın ilk kez piyasaya çıkacağı ülkeler arasındaTürkiye yok. 

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Fiyatları Sızdırıldı, Türkiye Fiyatları Cüzdan Yakacak

iPhone 6 ve iPhone 6S Karşılaştırması

Tim Cook iPhone 6s Serisinin Değişik Olmadığını Savunanlara Ne Cevap Verdi?

YORUMLAR