iPhone 7 Hızlı Şarjı Destekleyebilir

iPhone 7 Hızlı Şarjı Destekleyebilir

iPhone 7'nin nasıl olacağına dair söylentiler hız kesmeden devam ediyor. Bu seferde akıllı telefonlar konusunda uzman olan bir Twitter kullanıcısının iddiası gündeme bomba gibi düştü. Cihazda kullanılacak geliştirilmiş devreyi inceleyen @The_Malignant isimli kullanıcı, en az 5 volt, 2 amp şarj desteğinin cihazlarda yer alacağını söyledi. 

Daha önce sizlerle iPhone 7 hakkında çıkan sızıntı bilgileri paylaşmıştık. Bloomberg'in Apple kaynaklarına teyit ettirerek hazırladığı raporda, iPhone 7'de basınca duyarlı bir home tuşu ve çift kamera desteğinin olacağı belirtilmiş, daha önce Apple Watch'da gördüğümüz basınca duyarlılık özelliğinin iPhone'lara entegre edileceği, titreşimlerle geribildirim almamızı sağlayacağı söylenmişti. Diğer taraftan çift kamera özelliğinin Plus modellerine geleceği ve bu kamera özelliğinin iki farklı görüntüyü birleştireceği bilgileri verilmişti. 

Doğrulanmamış bir kaynaktan da olsa @The_Malignant isimli kullanıcının hızlı şarj desteği geleceğine dair bilgiler paylaşmasını es geçmemek gerekiyor. Yukarıdaki görselde gördükleri üzerinden yola çıkarak yorum yapan kullanıcı, iPhone'ların mevcut durumda 1 amp, 5 volt şarjı desteklediğini, geliştirilmiş devreye bakıldığında ise 5 volt, 2 amp şarj desteğinin cihazlarda yer alacağını söyledi. Bakalım yeni iPhone bu söylentileri boşa çıkaracak mı, yoksa söylentiler doğru mu?

2017 Apple iPhone Hakkında Önemli Dedikodular Var


YORUMLAR