iPhone 7 Plus Kamerasıyla Romeo ve Juliet Çektiler!

iPhone 7 Plus Kamerasıyla Romeo ve Juliet Çektiler!

Apple teknoloji söz konusu olduğunda her zaman iddialı açıklamalarda bulundu. Cupertino merkezli şirket, şimdi de iPhone 7 Plus kamerasının bir film çekecek kadar iyi olduğunu söylüyor. iPhone 7 Plus'ın ikili kamera sistemini kullanan şirket, çocukların Romeo ve Juliet'i oynadığı 30 saniyelik bir reklam filmi yayınladı.

Shakespeare'in ustalık eserlerinden Romeo ve Juliet'in ikinci bölüm-ikinci sahnesinin oynandığı reklam filminde, meşhur balkon sahnesinden bir kısım izliyoruz. Üstelik izlediğimiz reklamın tamamen çocuklar tarafından canlandırıldığını görüyoruz. Juliet'i oynayan çocuğun babasının kamerasından izlediğimiz sahneler, aslında okulda oynanan bir tiyatro oyunundan ibaret. Fakat Apple bize şu mesajı vermek istiyor: "Eğer iPhone 7 Plus kamerasını kullanarak bir tiyatroyu çekerseniz, onu sinematografi ile birleştirdiğinizde harika bir eser ortaya çıkarırsınız." Zira reklamın sonunda da "Filmleriniz iPhone 7 ile filmlere benziyor" mesajını görüyoruz.

Apple, amatör bir kayıt yapsanız bile iPhone 7 Plus kamerasıyla harikalar yaratabileceğinizi çok güzel anlatmış. Gerçekten de cihaz, özel anları daha anlamlı kılmak için rakipsiz bir kamera kalitesi sunuyor.  Siz reklam hakkında ne düşünüyorsunuz?

iPhone 7 Plus Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye'de Satışta, İşte Resmi Fiyatları

YORUMLAR