iPhone 7 Tasarımı Hakkında Sızdırılan Yeni Fotoğraflar Kimseyi Mutlu Etmeyecek

iPhone 7 Tasarımı Hakkında Sızdırılan Yeni Fotoğraflar Kimseyi Mutlu Etmeyecek

Büyük olasılıkla iPhone 7 hakkında bu yazacağımız haber, son fotoğraf sızdırılma haberi olmayacak. Ancak iPhone 7 için tasarlandığı iddia edilen yeni bir kılıf modeli, bazı özellikleri açığa çıkarıyor.

iPhone 7 tasarımı, özellikleri kamerası, kulaklığı vb. hakkında birçok haber paylaştık. Bu yazacağımız haber ise bu özeliklerin bazılarının doğru olduğunun bir kanıtı olabilir. Tabii bu söz ettiğimiz ürün gerçekse. Yeni tasarlanan bir iPhone kılıfının iPhone 7 için tasarlandığı iddia ediliyor. Buraya kadar her şey tamam! Ancak bu kılıf, iPhone 7’nin kamerası ve hoparlörleri hakkında bazı ipuçları da ifşa ediyor.

Kılıfın tasarımına göre, iPhone 7’nin üstünde ve altında 2’şer adet olmak üzere 4 hoparlör ses çıkış kanalı var. Hepsi bu kadar da değil, daha önce hemen kameranın yanında yer alan flaş LED’inin kameranın yanında değil altında olduğu da dikkati çeken özelliklerden biri. Ayrıca kılıf herhangi bir kulaklık giriş boşluğu da taşımıyor. Bu durum iPhone’un USB C-Type girişinden ya da Bluetooth üzerinden müzik dinlenebileceği anlamına geliyor. Bu da Apple pazarlama stratejisine göre büyük olasılıkla kulaklıkların ekstra olarak satışa çıkacağı anlamına gelebilir. 

iPhone 7 Sızdı

iPhone 7'de Kulaklık Girişi Olmayacak

 iPhone 7 Tasarımını Fena Trollediler

YORUMLAR