iPhone 7 ve 7 Plus Ön Sipariş Tarihi de Belli Oldu

iPhone 7 ve 7 Plus Ön Sipariş Tarihi de Belli Oldu

iPhone 7’nin resmi olarak tanıtılacağı Dünya Geliştiriciler Konferansı’na çok az bir zaman kala her gün yeni bir sızıntıyla güne başlıyoruz. Bu sefer cihazın ön sipariş tarihi sızdırıldı. Bilgiyi sızdıran isim kendinden oldukça emin.

Şimdiye kadar yeni iPhone’ların donanımlarından çok tasarımları ön plana çıkarıldı. iPhone 7, iPhone 7 Plus hatta iPhone 7 Pro modellerini yan yana birçok kez fotoğraflanmakla kalınmadı; kutu açılış videosu dahi çekildi. Sızdırılan görsel ve son olarak paylaşılan videoda iPhone 7’nin şu ana kadar konuşulan tasarımsal değişikliklerini hepimiz gördük. Kulaklık girişinin yerine ikinci bir hoparlör getirilmesi, anten çizgilerinin biraz yukarı taşınması, geliştirilmiş ve çift kamera, 3D Touch destekli yani farklı şiddette dokunmayı algılayan titreşim geri bildirimli yeni Ana Ekran tuşu, aksesuar bağlamak için Smart Connector, iPhone 7’de görmemiz kuvvetle muhtemel yenilikler olacak. Yepyeni özelliklerin getirileceği büyük geliştirmeler içeren iPhone modelini 10. yıl özel etkinlikte göreceğiz.

Ufak yenilikler içermesine rağmen iPhone 7 ile ilgileniyorsanız ona kavuşmanıza çok az kaldı. Eylül’ün ikinci haftası resmi olarak tanıtılacağını önceki etkinliklerden hepimiz biliyoruz ancak ön siparişlerin 9 Eylül’de başlayacağı yeni bir haber. Ön sipariş tarihini "onaylandı" olarak özellikle belirten isim ise merakla beklenen mobil cihazlar hakkında isabetli tahminlerde bulunarak şaşırtan Evean Blass (evleaks).

iPhone 7 Üç Farklı Rengiyle Göründü

iPhone 7 Tanıtım ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

iPhone 7 Yerine iPhone 6SE ile Karşılaşabilirsiniz Hazır Olun!

YORUMLAR