iPhone 7'nin Dokunmatik Home Tuşu Kesinleşti

iPhone 7'nin Dokunmatik Home Tuşu Kesinleşti

iPhone'lara malzeme tedarik eden Foxconn, iPhone 7'lerde olacak önemli özellikleri gün yüzüne çıkardı. Ortaya çıkan özelliklerle iPhone 7'lerde fiziksel tuş olmayacağı kesinleşti.

Yaklaşık 2 ay sonra ortaya çıkması beklenen iPhone 7 hakkında yapılan dedikodular zaman kısaldıkça artış göstermeye başladı. Yapılan dedikodularla neredeyse tüm özellikleri bilinen iPhone 7'nin henüz kesinleşmiş bir özelliği bulunmuyordu ancak, iPhone'lara malzeme tedarik eden Foxconn bazı özelliklerin kesinleşmesini sağladı. Şirket tarafından yayılan özellikler iPhone 7'lerin büyük oranda ortaya çıkmasına da ışık tuttu. 

Şu ana kadar Apple'a ürün tedarik eden Foxconn, iPhone 7'lerde herhangi bir fiziksel tuşun yer almayacağını söyledi. Akıllara ilk olarak Home tuşu gelse de, Foxconn'dan sızan bilgiler ses düğmelerini de kapsıyor. Öte yandan hala bir söylenti olarak dillerde dolanan bu iddianın Foxconn tarafından yayılması iddiaya neredeyse kesin gözüyle bakılmasına neden oluyor. Ayrıca gelen bilgilerde iPhone 7'nin tamamen sıvı geçirmez bir yapıda olacağı da yer alıyor. Kablosuz şarj özelliği, 12 MP çift arka kamera ve kulaklık girişinin olmaması da şirket tarafından onayladı.

Kapalı kapılar ardında üretilen iPhone 7, Foxconn tarafından yayılan bilgilerle daha gizemli bir hale bürünmüş oldu. Şirketin yeni telefonunu merakla bekliyoruz.

Koyu Gri Renge Sahip iPhone 7 Konsepti Hayranlık Uyandırıyor

Koyu Gri Renkli iPhone 7 Şimdiden Etkilemeyi Başardı

YORUMLAR