iPhone 7'nin Koruyucu Kılıfları Ön Siparişe Çıktı

iPhone 7'nin Koruyucu Kılıfları Ön Siparişe Çıktı

Apple'ın merakla beklenen telefonu iPhone 7'nin tanıtılmasına çok kısa bir zaman kaldı. Önümüzdeki haftalarda görücüye çıkacak olan telefonun kılıfları da geçtiğimiz gün ön siparişe çıktı.

Akıllı telefonlara ürettiği kılıflarla tanınan Spigen, Apple'ın yeni telefonları için hazırladığı kılıfarı ön siparişe sundu. Apple'ın yapacağı lansmandan çok daha önce gelen kılıflarla iPhone 7'lerin henüz kesinleşmeyen detayları da netliğe kavuştu. Öte yandan Spigen, kılıfları sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için siparişe sundu. Buradan yola çıkarak iPhone 7 Pro'ların çıkmayağı bilgisine de ulaşabiliyoruz.

Spigen'in çıkarttığı kılıflara bakacak olursak kulaklık girişinin kaldırılması, daha büyük ve çıkıntılı arka kamera, alt kısımdak çift hoparlör ve daha ince anten çizgileri gibi bilgilere kesin olarak ulaşabiliyoruz. Öte yandan iPhone 7 Plus'larda yer alacak çift arka kamera da kılıflardan anlaşılabiliyor. Her yıl olduğu gibi yine Apple lansmanı öncesi kılıflarıı siparişe sunan Spigen şu ana kadar yanılmadı. Bu nedenle bu haberimizdeki detayların artık kesinleştiğini söyleyebiliriz.

Kılıfların siparişini şimdiden vermek istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

iPhone 7 Kamerasına Sürpriz Bir Özellik Gelebilir

iPhone 7 256 GB Depolama Opsiyonuyla Birlikte Gelebilir

iPhone 7 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

YORUMLAR