iPhone 7'nin Tanıtılacağı Apple Etkinliğinin Tarihi Resmileşti

iPhone 7'nin Tanıtılacağı Apple Etkinliğinin Tarihi Resmileşti

iPhone 7 duyurusunun yapılacağı Apple etkinliğinin tarihi resmileşti. Apple, gönderdiği davetiyelerle 7 Eylül için gün verdi. Onca iddia ve söylentiden sonra merakla beklenen bu etkinliğin tarihi de kesinleşmiş oldu.

iPhone 7 ve Apple Watch 2'nin duyurusunun yapılması beklenilen Apple etkinliğinin tarihi hakkında, bugüne kadar birçok söylenti çıkmıştı. Bunlar arasında en çok konuşulan tarih olan 7 Eylül, artık resmi olarak etkinlik tarihi olarak açıklandı. Katılımcılara gönderilen davetiylerde etkinliğin tarihi yer alırken, düzenleneceği yer ve tarih de belirtildi. Buna göre etkinlik, 7 Eylül TSİ 20.00'da San Fransico'nun Bill Graham Şehir Oditoryumu'nda düzenlenecek.

Tahminlere göre etkinlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtılacak. Şirketin CEO'su Tim Cook tarafından yapılacak tanıtımda, beklentilerin aksine telefonların farklı isimlerle anılması da gündemde. iPhone 6 ve iPhone 6S ile benzer görünüme sahip olacak telefonlarda, çift lens sisteminin bulunacağı konuşulurken, en büyük yenilik ise kulaklıkta olacak. Henüz resmi olmasa da iPhone ve iPhone 7 Plus'ın bir kulaklık girişinin olması beklenmiyor. Bununla birlikte iOS 10'un da etkinlikte önemli bir yer tutması ve işletim sistemine dair önemli detayların verilmesi, dahası yayınlanması düşünülüyor.

Nisan 2015'ten bu yana yeni modeli çıkmayan Apple Watch'un da yeni modeli de yine 7 Eylül'de yapılacak etkinlikte gün yüzüne çıkabilir. Yeni fitness ve GPS yeteneklerinin bulunması muhtemel olan akıllı saat, pek tabiki iOS 10 desteği de sunacak. Tüm bunlara rağmen ortaya çıkan tüm bilgilerin söylentiden ibaret olduğunu da belirtelim. Asıl bilgileri 7 Eylül akşamı öğreneceğiz. 

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Daha İyi Kamera ve Pil Ömrüne Odaklanıyor

Apple’ın iPhone 7 Yetişsin Diye İşçileri Haftada 100 Saat Çalıştırdığı Ortaya Çıktı

iPhone 7 Rakip Telefonları Birer Birer Yok Edecek!

YORUMLAR