iPhone 8 Hakkındaki Sızıntı, Touch ID’nin Yerini Gösteriyor!

iPhone 8 Hakkındaki Sızıntı, Touch ID’nin Yerini Gösteriyor!

Salı günü tanıtılacak olan iPhone 8 hakkındaki söylentiler devam ediyor. Şu zamana kadar Touch ID’nin akibeti hakkında birçok bilgi edindik, ancak tam olarak nerede konumlandırılacağı henüz netlik kazanmamıştı. Son çıkan görüntüler, Touch ID’nin telefonun arka tarafına taşınacağı yönünde.
iPhone 8 hakkında en taze bilgileri paylaşan kişilerden biri olan Benjamin Geskin, sızıntılara devam ediyor. Son olarak Twitter’dan paylaştığı fotoğraflar, yeni iPhone’nda Touch ID’nin arka tarafta olacağını gösteriyor.

12 Eylül’de gün yüzüne çıkacak iPhone 8 hakkında en merak edilen konuların başında Touch ID geliyordu. Yeni iPhone ile ilgili hemen hemen her bilgiye sızıntılar sayesinde sahibiz, ancak onca sızntıya rağmen Touch ID’nin akıbeti henüz netlik kazanmadı.

Benjamin Geskin, daha önce Foxconn üretim bandında görülen iPhone 8’in bu sefer de sunumunu paylaştı. Foxxconn’un yeni iPhone hakkındaki slaytları "Cyclops" kod adıyla, Touch ID’nin telefonunun arka tarafına monte edileceğini gösteriyor.

Ayrıca, slyatlar Foxconn'un cihazların üretimini planlandığı gibi yürütemediğini ve bazı gecikmeler olduğunu ima ediyor. Bu, iPhone 8'in üretim sorunlarından kaynaklı tedarik kısıtlamaları ile karşı karşıya kalabileceği söylentilerini doğruluyor.

Slaytların da her sızıntı gibi sahte olma olasılığı var. Fakat görüntülerin, Touch ID’nin yeni iPhone’da nerede olacağı konusundaki en önemli kanıtlardan biri olduğunu da atlamayalım.

Salı günü iPhone 8 hakkındaki her şeyi öğreneceğiz. O zaman kadar sabırlı olmakta fayda var.

Apple, iPhone 8’in OLED Ekranı İçin Yeni Tedarikçiler Arıyor

iPhone 8, Fiyatıyla Sevenlerini Üzecek

iPhone 8, Foxconn Üretim Bandında Görüntülendi

YORUMLAR