iPhone 8'in Kablosuz Şarj Standı Görüntülendi

iPhone 8'in Kablosuz Şarj Standı Görüntülendi

Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone 8'i görmemize çok az bir süre kala cihazın kablosuz şarj standı görüntülendi.

Konu Apple olunca sızıntıların da arkası gelmek bilmiyor. Yeni iPhone'un teknik özellikleri, hayatımıza getireceği yenilikler ve tasarımıyla ilgili birçok sızıntı gerçekleşti. Gelen sızıntılar kablosuz şarjın iPhone 8'de kesin olacağını işaret ediyor. "Peki bu kablosuz şarj nasıl olacak? Apple diğer markalardan farklı bir sistem mi kullanacak?" sorularının cevabı da kablosuz şarj standının sızmasıyla son buldu diyebiliriz.

Samsung ve diğer markaların 1-2 yıl kadar önce hayatımıza soktuğu kablosuz şarj teknolojisinin birebir aynısını Apple da kullanacak. Yani Apple kendine özgü bir sistem kullanmayacak, her markanın yaptığı gibi harici bir standın üzerine iPhone bırakıldığında şarj olmaya başlayacak. Yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü üzere Apple'ın kullanacağı standın tasarımı da diğer markalardan çok farklı olmayacak. Apple'ın kablosuz şarj standını kendi mi üreteceği yoksa başka bir markaya mı ürettireceği ise henüz kesinlik kazanmış değil. Ancak fotoğraftaki standın üzerinde RAWPOWER yazısı görülebiliyor. Bunun bir markaya mı ait olduğu yoksa Apple'ın bu cihaza verdiği bir isim mi olduğu konusunda ise bir bilgi yok.

iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 8’in Fiyatı Belli Oldu!

YORUMLAR