iPhone ile Mutlu Şarjlar

Yeni yıl yaklaşırken istediğiniz her yerde pırıl pırıl, eğlenceli bir bayram havası yaratmanıza olanak veren ışıltılı iPhone şarjları piyasaya çıktı.

iPhone ile Mutlu Şarjlar

Gün geçmiyor ki iPhone yan sanayi kullanıcılara yeni bir orijinallik sunmasın. Tam da yeni yıl yaklaşırken istediğiniz her yerde pırıl pırıl, eğlenceli bir bayram havası yaratmanıza olanak veren ışıltılı iPhone şarjı Merry Charger piyasaya çıktı.


Tam da yılsonuna gelirken yaratıcı üreticiler iPhone’ları yılbaşı ağacına çeviren bir şarj cihazıyla piyasaya renk getirdiler. 90 santimetre uzunluğundaki şarj kablosuna renkli küçük ampuller takarak şarj sırasında ortamı neşelendiren bu yeni şarj aleti Amerika’da çok sevildi.

Merry Charger, kablosunun uzunluğu ve USB’den şarj yapabilme özelliği ile erken yılbaşı kutlaması ya da eğlenceli partilere değişik bir hava vermek için tasarlanmış gibi. iPhone’nunuzu bir yılbaşı ağacına çeviriyor. Kabloyu istediğiniz bir USB çıkış bularak kullanabiliyorsunuz böylelikle cihaz hem şarj oluyor, hem de ortam rengârenk bir atmosfere bürünüyor.

Merry Charger'ın üzerinde bulunan led ampuller, şarj sırasında her hangi ekstra bir güç çekmiyor. Böylece sadece ortam şenlensin diye standart şarj zamanınızdan fedakarlık etmiş olmuyorsunuz. iPhone 5/5S/5C ve yeni 6 serisinde kullanılabilen Merry Charger Amerika’da 14.99 dolardan satılıyor.

iPhone Hologram Saati

iPhone 6 ve iPhone 5S Karşılaştırması

YORUMLAR